MSI Trident 3 7RB-073EU
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 7700 |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 7700 |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Chipset | Intel H110 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 3 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 3 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Type videokaart | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti |
| Losse videokaart - Geheugen | 4.096 MB |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.128 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 128 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 1.000 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 2 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 230 W |
| Afmetingen - Breedte | 35,37 cm |
| Afmetingen - Diepte | 25,13 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 9,76 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | TRIDENT 3 7RB-073EU, 7RB-073EU | |
| EAN | 4719072513313 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 14 juli 2017 |