MSI Wind Box DC111-054EU
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron 1037U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron 1037U |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Hyundai Electronics |
| Moederbord - Merk / Productnaam | MSI MS-B0621 |
| Chipset | Intel NM70 |
| Geheugenslots totaal | 1 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN - Snelheid | 150 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Intel HD Graphics |
| Losse videokaart - Geheugen | 0 MB |
| GPU kloksnelheid | 350 MHz |
| GPU shader-snelheid | 0 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 800 MHz |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 0 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC887 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 0 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | HGST HTS5450507A680 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | - |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 40 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | MSI |
| Afmetingen - Breedte | 7,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 15,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 21,8 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 1 |
| Front USB | 4 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | - |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | - |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | - |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8.1 |
| SKU | 00B062-SKU12 | |
| EAN | 4719072350345 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 juli 2014 |
Kleine systeempjes hebben we de afgelopen jaren al heel erg veel gezien hier in ons testlab. De MSI Wind Box DC111-054EU past ook zeker in die categorie
12 februari 2015 15:00