MSI Wind Box II 9A25-N2713
| Type systeem | Mini PC |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type videokaart | Intel GMA 950 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 1 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Intel 945G |
| Geheugenslots totaal | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel GMA 950 |
| DVI-uitgang | 1 |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 320 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 320 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 40 W |
| Afmetingen - Breedte | 25,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 1,9 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | 009A25-100R | |
| EAN | 4719072163402 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 11 juli 2014 |