MSI Wind Top AE2051-003NL
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | AMD E2-1800 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | AMD E2-1800 |
| Processor serie | AMD E |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,7 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Afmetingen - Breedte | 51,32 cm |
| Afmetingen - Diepte | 9,21 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 39,21 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Scherm - Resolutie | 1600x900 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | AE2051-003NL | |
| EAN | 4719072271121 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 26 september 2012 |