MSI Wind Top AE2220 Black
- Alle systemen
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E2220 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9300 GE |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | All-in-One |
| Type processor | Intel Pentium E2220 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Chipset | Nvidia Ion |
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 9300 GE |
| Losse videokaart - Geheugen | 256 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 5,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 640 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 120 W |
| Afmetingen - Breedte | 55,41 cm |
| Afmetingen - Diepte | 40,35 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 6,25 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | WINDTOPAE2220MEUK, AE2220-216EU | |
| EAN | 4719072159757 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 december 2009 |