Ockel Sirius B
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom Z3735F |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 32 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Atom Z3735F |
| Processor serie | Intel Atom |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 1,33 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 1,83 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Moederbord - Merk / Productnaam | Ockel |
| Processor socket | Socket 1380 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 0 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| SATA 300 totaal | 0 |
| SATA 300 vrij | 0 |
| SATA 600 totaal | 0 |
| SATA 600 vrij | 0 |
| mSATA totaal | 0 |
| mSATA vrij | 0 |
| M.2 totaal | 0 |
| M.2 vrij | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Chip | - |
| LAN - Snelheid | 0 Mbit/s |
| LAN 2 - Snelheid | 0 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Broadcom 802.11 abgn |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN - Snelheid | 433 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 32 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 32 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | eMMC |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Toshiba 032GE4 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 32 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | - |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 10 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Ockel Sirius B |
| Afmetingen - Breedte | 8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 12 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 1 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 0 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| 2,5 inch intern | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 0 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | - |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | - |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | - |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Home |
| SKU | OCSB-0109, OSBC-0109 | |
| EAN | 8719128890685 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 17 december 2015 |
Een volwaardige desktop in smartphone-formaat, dat is de belofte van de Ockel Sirius B. We voelden het apparaat aan de tand om te zien of het die belofte ook waarmaakt.
27 december 2015 15:00