Packard Bell iMax Mini N3610
| Type processor | Intel Atom 330 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type processor | Intel Atom 330 |
| Aantal processors | 2 |
| Totaal aantal cores | 1,6 |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 533 MHz |
| Chipset | Nvidia Ion |
| eSATA | 1 |
| Aantal USB 2.0 | 5 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Snelheid | 802,11 Mbit/s |
| HDMI-uitgang |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC662 |
| S/PDIF ingang |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Apple HDD HTS541 |
| Harddisk / SSD 2 - Merk / Productnaam | Hitachi HTS543216L9A300 |
| Harddisk / SSD 2 - Capaciteit | 160 GB |
| Harddisk / SSD 2 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 2 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 3,7 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 21,5 cm |
| Front audio | 1 |
| Reset knop |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Acer KU-0906 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Logitech M-U0005 |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 30 december 2009 |