Packard Bell iMedia A4712
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Athlon II X4 605e |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | AMD Athlon II X4 605e |
| Processor serie | AMD Athlon II |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 2,3 GHz |
| Processorkoeler | AMD Boxed Cooler |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | Samsung/M378B5673FH0-CH9 |
| Moederbord - Form factor | Micro ATX |
| Chipset | AMD 780G |
| PCI-Express x16 totaal | 1 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 1 |
| PCI-Express x1 vrij | 1 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| PATA totaal | 0 |
| PATA vrij | 0 |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| PS/2 | 2 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5450 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | ATI Radeon HD 5450 |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 0 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Seagate ST350041 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Optische drive 1 - Merk / Productnaam | LiteOn DH16ABSH |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Continu vermogen | 350 W |
| Behuizing - Merk / Productnaam | Packard Bell |
| Afmetingen - Breedte | 17,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 32 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 31,9 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 1 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 1 |
| 3,5 inch intern vrij | 1 |
| Front audio | 2 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Packard Bell KB-0420 |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Merk / Productnaam | Packard Bell M-S0004-O |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Anti virussoftware | Norton Internet Security |
| Overige software | Adobe Photoshop Elements 8.0, Skype |
| SKU | PT.U58E2.248 | |
| EAN | 4712842821281 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 2 december 2010 |