Packard Bell Imedia D4720
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5700 |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Pentium E5700 |
| Processor serie | Intel Pentium |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3 GHz |
| Geheugen capaciteit | 3 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel G41 |
| Parallel | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 0 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | ATI Radeon HD 5570 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.U59E2.254 | |
| EAN | 4712842758129 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 30 september 2010 |