Packard Bell IMedia I4621
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 310 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core i3 530 |
| Processor serie | Intel Core i3 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,93 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| eSATA | 1 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| PS/2 | 2 |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce 310 |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | nVidia |
| Losse videokaart - Geheugen | 512 MB |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 5 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 17,6 cm |
| Afmetingen - Diepte | 31,3 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 31,6 cm |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.U4602.047 | |
| EAN | 4718235620127 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 juni 2010 |