Packard Bell iMedia S A3600Slim
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type systeem | Desktop |
| Processor serie | AMD E |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 1,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden |
| Continu vermogen | 220 W |
| Afmetingen - Breedte | 10 cm |
| Afmetingen - Diepte | 37,8 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 26,5 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DT.U7JMH.002 | |
| EAN | 4712196313555 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 4 december 2012 |