Packard Bell iMedia X4623
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q8300 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Nvidia GeForce G 210 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Type systeem | Desktop |
| Type processor | Intel Core 2 Quad Q8300 |
| Processor serie | Intel Core 2 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 2,5 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR2 |
| eSATA | 1 |
| Parallel | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| WLAN - Standaard | - |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Los |
| Type videokaart | Nvidia GeForce G 210 |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| SKU | PT.U3302.010 | |
| EAN | 4718235015718 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 4 november 2009 |