Packard Bell oneTwo M3700
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 2 |
| Processorkloksnelheid | 2,1 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 800 MHz |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| WLAN - Snelheid | 300 Mbit/s |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Losse videokaart - Merk / Productnaam | Intel GMA X4500HD |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 128 MB |
| HDMI-uitgang | |
| TV-uitgang S-Video | |
| TV-uitgang Component |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 2 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 750 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 750 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Afmetingen - Breedte | 51,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19,5 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 41,8 cm |
| Front USB | 2 |
| Cardreader |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 20 inch |
| Touchscreen | |
| Pen-bediening |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 7 Home Premium |
| DVD-brandsoftware | Nero 9 Essentials |
| Overige software | Adobe Photoshop Elements 7 |
| SKU | PW.U352.008 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 2 november 2009 |