Philips S231C4AFD
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Desktop |
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| HDMI | |
| DisplayPort | |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 8 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Type systeem | Desktop |
| Scherm formaat | 23 inch |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Paneeltechniek | IPS / PLS / AHVA |
| Maker TFT-panel | LG Display |
| Backlight | LED |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelgrootte | 0,265 mm |
| Ondersteuning voor 3D | |
| Aantal aanraakpunten | 2 |
| Overdrive optie aanwezig | |
| 120 Hz | |
| 144 Hz |
| D-Sub (VGA) ingang | |
| HDCP compatible | |
| DVI ingang | |
| HDMI | |
| Aantal HDMI ingangen | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Geheugen capaciteit | 2 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Afmeting - Breedte | 56,3 cm |
| Afmeting - Hoogte | 35,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 19 cm |
| In hoogte verstelbaar | |
| Portretmodus | |
| Beugelbevestiging | Vesa 75mm |
| Kleur | Zwart |
| Aantal kleuren | 16,7 mln |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrastratio | 1.000 : 1 |
| Maximale horizontale kijkhoek | 178 ° |
| Bluetooth |
| Maximale verticale kijkhoek | 178 ° |
| Stroomverbruik (actief) | 28,9 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Garantie termijn | 2 jaar |
| D-Sub uitgang | 1 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 8 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 8 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Afmetingen - Breedte | 56,3 cm |
| Afmetingen - Diepte | 7,7 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 39,3 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| SKU | S231C4AFD, S231C4AFD/00 | |
| EAN | 8712581696139, 4053162875852, 5054484543428 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 15 november 2013 |