Samsung DP515A2G-K02BE
| Type processor | AMD A6-5200 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 8400 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type processor | AMD A6-5200 |
| Processor serie | AMD A |
| Processorkloksnelheid | 2 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 8400 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 1.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Afmetingen - Breedte | 52,42 cm |
| Afmetingen - Diepte | 15,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 38,28 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 21,5 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | DP515A2G-K02BE | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 maart 2014 |