Sapphire Edge-VS8
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A8-4555M |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7600G |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Besturingssysteem | - |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | AMD A8-4555M |
| Processor serie | AMD A |
| Aantal processors | 1 |
| Totaal aantal cores | 4 |
| Processorkloksnelheid | 1,6 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 2,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Aantal modules | 2 |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| Geheugenmodules - Merk / Productnaam | JM1333KSN-2G |
| Moederbord - Merk / Productnaam | Sapphire EDGE VS - FP2M3032 |
| Processor socket | Socket AM3+ |
| Chipset | AMD A55 |
| PCI-Express x16 totaal | 0 |
| PCI-Express x16 vrij | 0 |
| PCI-Express x1 totaal | 0 |
| PCI-Express x1 vrij | 0 |
| PCI totaal | 0 |
| PCI vrij | 0 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Geheugenslots vrij | 0 |
| RAID 0 ondersteuning | |
| RAID 1 ondersteuning | |
| RAID 5 ondersteuning | |
| Trusted Platform Module (TPM) |
| eSATA | 0 |
| Serieel | 0 |
| Parallel | 0 |
| Firewire (totaal) | 0 |
| 6-pin Firewire | 0 |
| 4-pin Firewire | 0 |
| Firewire 800 | 0 |
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| PS/2 | 0 |
| Bluetooth | |
| HDMI-ingang | |
| Thunderbolt | 0 |
| LAN - Chip | Realtek 8111F |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Chip | Onbekend |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Videokaart - Geïntegreerd/Los | Geïntegreerd |
| Type videokaart | AMD Radeon HD 7600G |
| Onboard videokaart - Max. shared geheugen | 2.000 MB |
| GPU kloksnelheid | 424 MHz |
| GPU geheugensnelheid | 667 MHz |
| D-Sub uitgang | 0 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 1 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Audio kanalen | 7,1 |
| Audio chip / Geluidskaart | Realtek ALC662 |
| S/PDIF ingang | |
| S/PDIF uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 500 GB |
| Harddisk opslagcapaciteit | 500 GB |
| Aantal harde schijven / SSD's | 1 |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Merk / Productnaam | Western Digital WD5000BPVT |
| Harddisk / SSD 1 - Capaciteit | 500 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 5.400 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Harddisk / SSD 1 - Controller (Merk / Chipset / poort) | AMD A55 Sata 6G Poort 0 |
| Systeemdisk configuratie | Losse disks |
| Data disk(s) configuratie | Geen aparte datadisk |
| Optische drive 2 - Merk / Productnaam | - |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen | |
| Blu-ray branden |
| Voeding (Merk / Productnaam) | MEIC MN-A065-H190 |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 3,16 cm |
| Afmetingen - Diepte | 18,25 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 19,75 cm |
| 5,25 inch extern totaal | 0 |
| 5,25 inch vrij | 0 |
| 3,5 inch extern totaal | 0 |
| 3,5 inch extern vrij | 0 |
| 3,5 inch intern totaal | 1 |
| 3,5 inch intern vrij | 0 |
| Front audio | 0 |
| Front USB | 2 |
| Front Firewire | 0 |
| Cardreader | |
| Reset knop |
| TV kaart - Merk / Productnaam | Yuan MC770AQ |
| TV-tuner analoog | |
| TV-tuner DVB-T | |
| TV-tuner DVB-C |
| Inclusief monitor | |
| Scherm - Geïntegreerd | |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Pen-bediening | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord | |
| Toetsenbord - Merk / Productnaam | Roccat isku fx |
| Toetsenbord - Draadloos | |
| Muis - Draadloos |
| Besturingssysteem | - |
| DVD-brandsoftware | - |
| Anti virussoftware | - |
| Overige software | - |
| SKU | 4H000-10-40G | |
| EAN | 4895106264939 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 december 2012 |
Sapphire is de koning van de AMD-videokaarten: maar wat maken ze van een AMD pc?
29 januari 2013 05:59