Shuttle DS87
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Besturingssysteem | Linux |
| Type systeem | Mini PC |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Type geheugen | DDR3 |
| Chipset | Intel H87 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 6 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| HDMI-uitgang | |
| DisplayPort-uitgang | 2 |
| Audio type | Onboard HDA |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| Continu vermogen | 90 W |
| Afmetingen - Breedte | 16,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 19 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 4,3 cm |
| Cardreader |
| Besturingssysteem | Linux |
| SKU | DS87, PIB-DS87001, PIB-DS87 | |
| EAN | 0811686006886 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 3 november 2014 |