Terra Computer PC-Micro 7000 Silent Greenline (1009572)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 7567U |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Core i7 7567U |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 3,5 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Type videokaart | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 512 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
| Continu vermogen | 65 W |
| Afmetingen - Breedte | 11,5 cm |
| Afmetingen - Diepte | 11,1 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 5,1 cm |
| Cardreader |
| Inclusief monitor |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 10 Pro |
| SKU | 1009572 | |
| EAN | 4039407040803 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 12 juli 2017 |