Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Type systeem | Mini PC |
| Type processor | Intel Celeron 1037U |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 120 GB |
Algemeen
| Type systeem | Mini PC |
Processor
| Type processor | Intel Celeron 1037U |
| Processor serie | Intel Celeron |
| Aantal processors | 1 |
| Processorkloksnelheid | 1,8 GHz |
Geheugen
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
Moederbord
| Chipset | Intel NM70 |
Externe aansluitingen
| Aantal USB 2.0 | 4 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 2 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 2 |
Netwerk
| LAN - Snelheid | 100 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | - |
Videokaart
| Type videokaart | Intel HD Graphics |
| D-Sub uitgang | 1 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
Audio
| Audio type | Onboard HDA |
Opslag
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 120 GB |
| SSD opslagcapaciteit | 120 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | SSD |
Voeding
| Continu vermogen | 65 W |
Behuizing
| Afmetingen - Breedte | 3,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 15 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 21,9 cm |
| Cardreader |
Beeldscherm
| Inclusief monitor |
Invoerapparaten
| Inclusief muis en toetsenbord |
Productcodes
| SKU | 1009386 | |
| EAN | 4039407024360 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 juli 2014 |