Toshiba Qosmio PX30t-A-112
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Core i7 4700MQ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 3.000 GB |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| Type processor | Intel Core i7 4700MQ |
| Processor serie | Intel Core i7 |
| Processorkloksnelheid | 2,4 GHz |
| Processorkloksnelheid (max. turbo) | 3,4 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Type geheugen | DDR3 |
| Geheugenslots totaal | 2 |
| Aantal USB 2.0 | 2 |
| Aantal USB 3.0 - 5 Gb/s (Type-A) | 4 |
| USB 3.0 / 3.1 (Gen 1) | 4 |
| Bluetooth |
| LAN - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| WLAN - Standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Type videokaart | Intel HD Graphics 4600 |
| DVI-uitgang | 0 |
| HDMI-uitgang |
| Totale harddisk / SSD capaciteit | 3.000 GB |
| Harddisk / SSD 1 - Type | Harddisk |
| Harddisk / SSD 1 - Toerental | 7.200 rpm |
| Harddisk / SSD 1 - Interface | Serial ATA |
| DVD branden | |
| Blu-ray lezen |
| Afmetingen - Breedte | 55,2 cm |
| Afmetingen - Diepte | 17 cm |
| Afmetingen - Hoogte | 39,1 cm |
| Cardreader |
| Scherm - Afmeting (inch) | 23 inch |
| Scherm - Resolutie | 1920x1080 |
| Touchscreen | |
| Multitouch | |
| Webcam |
| Inclusief muis en toetsenbord |
| Besturingssysteem | Microsoft Windows 8 |
| SKU | PQQ32E-00D00WDU | |
| EAN | 4051528071559 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 september 2013 |