Acer Iconia A3-A10 White
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 560 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Processor / SoC | MediaTek MT8125T |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,2 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.300 mAh |
| Gewicht totaal | 560 gram |
| Afmeting - Breedte | 26 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,2 cm |
| SKU | NT.L29EE.009 | |
| EAN | 4713147105557 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 27 augustus 2014 |