Apple iPad 2 64GB Black
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | iOS |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 1024x768 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geheugencapaciteit | 0,5 GB |
| Gewicht totaal | 601 gram |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 4 |
| Processor / SoC | Apple A5 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1 GHz |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 1024x768 |
| Verhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 132 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Geschikt voor peninvoer |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geheugencapaciteit | 0,5 GB |
| Geheugen type | DDR2 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 25 Wh |
| Gewicht totaal | 601 gram |
| Afmeting - Breedte | 18,57 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,88 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 24,12 cm |
| SKU | MC916FD/A, MC916NF/A, MC916B/A | |
| EAN | 0885909464975 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 25 maart 2011 |
| aac |
|
||
| mp3 |
|
||
| ogg |
|
||
| wav |
|
||
| wma |
|
| 3GP |
|
||
| DivX |
|
||
| H.264 (MKV) |
|
||
| MP4 |
|
||
| WMV |
|