Apple iPad 2018 WiFi 32GB Space Grey
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | iOS |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1,953 GB |
| Gewicht totaal | 469 gram |
| Besturingssysteem | iOS |
| Processor / SoC | Apple A10 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2,34 GHz |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Verhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Scherm type (mat/glans) | Glanzend |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1,953 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 0 |
| USB 3.1 Gen1 (Micro) | 0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 1,2 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 1,2 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 8.827 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 32,4 Wh |
| Gewicht totaal | 469 gram |
| Afmeting - Breedte | 16,95 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,75 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 24 cm |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | MR7F2NF/A, MR7F2FD/A, MR7F2B/A, MR7F2TY/A, MR7F2/EU | |
| EAN | 0190198648969, 0190198648822, 0190198648877, 0190198648990, 0190198649041 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 maart 2018 |