Apple iPad 2020 WiFi + Cellular 32GB Space Grey
| Besturingssysteem | iPadOS |
| Scherm diagonaal | 10,2 inch |
| Resolutie | 2160x1620 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| Gewicht totaal | 495 gram |
| Besturingssysteem | iPadOS |
| Processor / SoC | Apple A12 |
| Scherm diagonaal | 10,2 inch |
| Resolutie | 2160x1620 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 1,2 MPixel |
| Flitser |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Accu capaciteit (mAh) | 8.827 mAh |
| Gewicht totaal | 495 gram |
| Afmeting - Breedte | 17,41 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,75 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 25,06 cm |
| SKU | MYMH2NF/A, MYMH2FD/A, MYMH2/EU, MYML2TY/A | |
| EAN | 0190199808904, 0190199808799 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 september 2020 |