Apple iPad Air 10.5" WiFi 256GB Gold
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | iOS |
| Scherm diagonaal | 10,5 inch |
| Resolutie | 2224x1668 |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| Gewicht totaal | 456 gram |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 12 |
| Processor / SoC | Apple A12 |
| Aantal cores totaal | 6 |
| Scherm diagonaal | 10,5 inch |
| Resolutie | 2224x1668 |
| Pixeldichtheid | 265 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 8 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 7 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 30,2 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 30,2 Wh |
| Gewicht totaal | 456 gram |
| Afmeting - Breedte | 17,41 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,61 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 25,06 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | MUUT2NF/A, MUUT2/EU, MUUT2FD/A | |
| EAN | 0190199079861, 0190199079779 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 maart 2019 |