Apple iPad Air 2 WiFi 32GB Grey
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | iOS |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| Gewicht totaal | 437 gram |
| Besturingssysteem | iOS |
| Besturingssysteem versie | Apple iOS 8 |
| Processor / SoC | Apple A8X |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1,5 GHz |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Verhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 27,3 Wh |
| Gewicht totaal | 437 gram |
| Afmeting - Breedte | 16,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,61 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 24 cm |
| Garantie | 1 jaar |
| SKU | MNV22HC/A, MNV22FD/A, MNV22B/A, MNV22NF/A | |
| EAN | 0190198160713, 0190198160706, 0190198160782 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 15 september 2016 |