Apple iPad Air 2020 WiFi 64GB Blue
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | iOS |
| Scherm diagonaal | 10,9 inch |
| Resolutie | 2360x1640 |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geheugencapaciteit | 4 GB |
| Gewicht totaal | 458 gram |
| Besturingssysteem | iOS |
| Processor / SoC | Apple A14 |
| Scherm diagonaal | 10,9 inch |
| Resolutie | 2360x1640 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geheugencapaciteit | 4 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 7 MPixel |
| Flitser |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Gewicht totaal | 458 gram |
| Afmeting - Breedte | 17,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,61 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 24,76 cm |
| SKU | MYFQ2/EU, MYFQ2FD/A, MYFQ2NF/A, MYFQ2KN/A | |
| EAN | 0190199778153, 0190199778061, 0190199778115 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 16 september 2020 |