Apple iPad Pro 2022 11" WiFi + Cellular 128GB Silver
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | iPadOS |
| Resolutie | 2388x1668 |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Gewicht totaal | 470 gram |
| Besturingssysteem | iPadOS |
| Resolutie | 2388x1668 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.3 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 12 MPixel |
| Flitser |
| GPS | |
| Kompas |
| Gewicht totaal | 470 gram |
| Afmeting - Breedte | 17,85 cm |
| Afmeting - Diepte | 24,76 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,59 cm |
| SKU | MNYD3NF/A, MNYD3FD/A | |
| EAN | 0194253276982, 0194253276890 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 oktober 2022 |