Archos 101d Neon 8GB White
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 8 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 550 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A7 |
| Snelheid cluster 1 | 1,3 GHz |
| GPU | ARM Mali-450 MP |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| Paneeltype | VA (MVA/PVA) |
| Totale opslagcapaciteit | 8 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Gewicht totaal | 550 gram |
| Afmeting - Breedte | 26,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 15,6 cm |
| SKU | 502872, OMX980, 1323524, 503093 | |
| EAN | 0690590028722, 0690590030930 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 14 oktober 2015 |