Prijsverloop
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
Specificaties
Belangrijkste specificaties
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 4 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 590 gram |
Besturingssysteem
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
Processor
| Processor / SoC | Apple A9 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1,2 GHz |
Scherm
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 118 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
Opslag
| Totale opslagcapaciteit | 4 GB |
Werkgeheugen
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
Connectiviteit / Netwerk
| WLAN / WiFi standaard | 802.11g |
| Bluetooth | |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
Aansluitingen
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
Camera
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
Sensors
| GPS |
Overige hardware
| Geïntegreerde microfoon |
Maten en gewichten
| Gewicht totaal | 590 gram |
| Afmeting - Breedte | 20 cm |
| Afmeting - Diepte | 1 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 12,7 cm |
Productcodes
| SKU | 502273, 0690590522725 | |
| EAN | 0690590522725, 0690590522732, 6905905227320 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 29 januari 2013 |