Asus Eee Pad Transformer Prime 32GB Gold + Docking
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 586 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Processor / SoC | Nvidia Tegra 3 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1,3 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR2 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 + EDR |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| Cardreader - MicroSD | |
| Analoge audio aansluitingen | 1 |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 8 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 1,2 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Gewicht totaal | 586 gram |
| Afmeting - Breedte | 26,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,94 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,94 cm |
| SKU | TF201-1I040A, 90OK0AB2100870Y | |
| EAN | 4716659025740 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 19 november 2011 |
Heel tablet-minnend Nederland wacht al enige tijd op het moment dat de Eee Pad Transformer Prime op de markt komt. Vandaag is dat het geval. Hoe goed is deze tablet?
6 januari 2012 15:57
ASUS had een winnaar in handen met de eerste Transformer Tablet. De net aangekondigde opvolger heet Transformer Prime en heeft alles in zich om nóg beter te zijn.
9 november 2011 06:59