Asus MeMo Pad 8 ME181CX-1F012A
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 8 inch |
| Resolutie | 1200x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Processor / SoC | Intel Atom Z3745 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,33 GHz |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Scherm diagonaal | 8 inch |
| Resolutie | 1200x800 |
| Pixeldichtheid | 180 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 2 MPixel |
| Camera voorkant |
| GPS |
| Accu capaciteit (Wh) | 15,2 Wh |
| Afmeting - Breedte | 12,49 cm |
| Afmeting - Diepte | 21,17 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,88 cm |
| SKU | 90NK0113-M01840 | |
| EAN | 4716659863137 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 3 maart 2015 |