Asus MeMo Pad Smart Blue
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 580 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Processor / SoC | Nvidia Tegra 3 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,2 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.333 MHz |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 5 MPixel |
| Camera voorkant |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 5.070 mAh |
| Accu capaciteit (Wh) | 19 Wh |
| Gewicht totaal | 580 gram |
| Afmeting - Breedte | 26,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,99 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 18,8 cm |
| SKU | ME301T-1B017A, 90NK0012-M00660 | |
| EAN | 4716659367376, 4716659373858 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 maart 2013 |