Kurio Tab Ultra 2 Nickelodeon 32GB Blue
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| Cardreader - MicroSD |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 2 MPixel |
| Flitser |
| Accu capaciteit (mAh) | 2.580 mAh |
| Afmeting - Breedte | 7 cm |
| Afmeting - Diepte | 15 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 17 cm |
| SKU | C21174, 8436542833332 | |
| EAN | 8436542833332 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 1 december 2021 |