Lenovo TAB 3TB3-730X 16GB 4G White/Blue
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 260 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Processor / SoC | MediaTek MT8735 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1 GHz |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 170 ppi |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.600 MHz |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (Wh) | 13,1 Wh |
| Gewicht totaal | 260 gram |
| Afmeting - Breedte | 10 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,88 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 19,1 cm |
| SKU | ZA130289DE | |
| EAN | 0190404805261 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 februari 2017 |