Lenovo Tab P11 Plus 128GB Grey
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Scherm diagonaal | 11 inch |
| Resolutie | 2000x1200 |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geheugencapaciteit | 4 GB |
| Geheugen type | DDR4 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 8 MPixel |
| Flitser |
| NFC |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.500 mAh |
| Gewicht totaal | 490 gram |
| Afmeting - Breedte | 25,84 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,75 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 16,3 cm |
| SKU | ZA940124SE | |
| EAN | 0195890695556 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 30 juli 2021 |