LG G Pad 10.1" Black
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 523 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,2 GHz |
| GPU | Adreno 305 |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Geheugen type | DDR2 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 8.000 mAh |
| Gewicht totaal | 523 gram |
| Afmeting - Breedte | 26,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,59 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,895 cm |
| SKU | LGV700.ADEUBK, LGV700.ANLDBK, GPAD10.1, LGV700.AGBRBK | |
| EAN | 8806084961433, 8806084955777, 8806084961754, 8806084962331, 8806084962522 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 12 augustus 2014 |