Medion Lifetab 10.1" 16GB Black
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 575 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Processor / SoC | Apple A9 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1,6 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 2.1 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| GPS |
| Accu capaciteit (mAh) | 6.000 mAh |
| Gewicht totaal | 575 gram |
| Afmeting - Breedte | 26,3 cm |
| Afmeting - Diepte | 17,2 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 1,5 cm |
| EAN | 4015625986215 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 3 oktober 2014 |