Medion Lifetab QHD P9701 32GB Titan
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| Gewicht totaal | 570 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 7.0 |
| Processor / SoC | Rockchip RK3288 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,8 GHz |
| Scherm diagonaal | 9,7 inch |
| Resolutie | 2048x1536 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Paneeltype | IPS |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.130 mAh |
| Gewicht totaal | 570 gram |
| Afmeting - Breedte | 16,9 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,9 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 23,9 cm |
| EAN | 4055432162136 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 9 maart 2018 |