Samsung Galaxy Note 10.1 16GB 4G White (2014)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.3 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2,3 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Verhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 299 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| WLAN snelheid | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 2 MPixel |
| Camera voorkant |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 8.220 mAh |
| Gewicht totaal | 547 gram |
| Afmeting - Breedte | 24,31 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,79 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 17,14 cm |
| SKU | SM-P6050ZWADBT, SM-P6050ZWABTU | |
| EAN | 8806085910966 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 oktober 2013 |