Samsung Galaxy Tab 2 7.0 16GB White
- Bekijk onze review
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 345 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1 GHz |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 170 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 3,2 MPixel |
| Camera voorkant resolutie | 0,3 MPixel |
| Accelerometer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Gewicht totaal | 345 gram |
| Afmeting - Breedte | 12,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 19,4 cm |
| SKU | GT-P3110ZWEBTU, GT-P3110ZWEDBT | |
| EAN | 8806085144279, 8806085184411 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 8 augustus 2012 |
Met de feestdagen voor de deur hebben we alle tablets die we hebben getest en die nog verkrijgbaar zijn op een rijtje gezet. Welke wil jij?
4 december 2012 12:59