Samsung Galaxy Tab 2 7.0 3G Silver
- Bekijk onze review
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Totale opslagcapaciteit | 8 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| Gewicht totaal | 345 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.0 |
| Processor / SoC | Samsung Exynos 4 4210 |
| Aantal cores totaal | 2 |
| Snelheid cluster 1 | 1 GHz |
| Scherm diagonaal | 7 inch |
| Resolutie | 1024x600 |
| Pixeldichtheid | 170 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 8 GB |
| Geheugencapaciteit | 1 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 3 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 0,3 MPixel |
| Accelerometer | |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS | |
| Kompas |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.000 mAh |
| Gewicht totaal | 345 gram |
| Afmeting - Breedte | 12,2 cm |
| Afmeting - Diepte | 1,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 19,4 cm |
| SKU | P3100, GT-P3100TSEPHN, GT-P3100TSAPHN, GT-P3100TSELUX, GT-P3100TSEBTU | |
| EAN | 8806085027930, 8806085059450, 8806085098664 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 21 maart 2012 |
| aac |
|
||
| mp3 |
|
||
| ogg |
|
||
| wav |
|
||
| wma |
|
| 3GP |
|
||
| DivX |
|
||
| H.264 (MKV) |
|
||
| MP4 |
|
||
| WMV |
|
Met de feestdagen voor de deur hebben we alle tablets die we hebben getest en die nog verkrijgbaar zijn op een rijtje gezet. Welke wil jij?
4 december 2012 12:59