Samsung Galaxy Tab A 10.1 32GB White
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 6.0 |
| Aantal cores totaal | 8 |
| Snelheid cluster 1 | 1,6 GHz |
| Scherm diagonaal | 10,1 inch |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Pixeldichtheid | 224 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 2 GB |
| Geheugen type | DDR2 |
| Geheugen klokfrequentie | 1.866 MHz |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.2 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Micro USB | 1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.300 mAh |
| Gewicht totaal | 525 gram |
| Afmeting - Breedte | 15,36 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,82 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 25,42 cm |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | SM-T580NZWEDBT, 4764644, SM-T580NZWE, SM-T580NZWELUX, SM-T580NZWEBTU, SM-T580NZWEPHE | |
| EAN | 8801643143107, 8801643137663, 8806088489148, 8806088579368 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 17 januari 2018 |