Samsung Galaxy Tab A7 4G 64GB Grey
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Resolutie | 2000x1200 |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 19,2 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| GPS |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.040 mAh |
| Gewicht totaal | 477 gram |
| Afmeting - Breedte | 24,76 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,7 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 15,74 cm |
| SKU | SM-T509NZAAEUE | |
| EAN | 8806094626964 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 februari 2023 |