Samsung Galaxy Tab A8 2022 32GB Grey
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Pixeldichtheid | 215 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| Geheugen type | DDR4 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant |
| GPS | |
| Kompas | |
| NFC |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.040 mAh |
| Gewicht totaal | 508 gram |
| Afmeting - Breedte | 24,68 cm |
| Afmeting - Diepte | 16,19 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,69 cm |
| SKU | SM-X200NZAAEUH | |
| EAN | 8806092943698 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 9 februari 2023 |