Samsung Galaxy Tab A9 Plus 64GB Silver
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Resolutie | 1920x1200 |
| Pixeldichtheid | 207 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geheugencapaciteit | 4 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.1 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 5 MPixel |
| Flitser |
| NFC |
| Accu capaciteit (mAh) | 7.040 mAh |
| Gewicht totaal | 480 gram |
| SKU | SM-X210NZSAEUB | |
| EAN | 8806095360812 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 december 2023 |