Samsung Galaxy Tab S7 FE 128GB Black
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 11 |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Scherm diagonaal | 12,4 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 105,7 GB |
| Geheugencapaciteit | 6 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 5 MPixel |
| Flitser |
| GPS | |
| NFC |
| Accu capaciteit (mAh) | 10.090 mAh |
| Gewicht totaal | 610 gram |
| Afmeting - Breedte | 28,48 cm |
| Afmeting - Diepte | 18,5 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 0,63 cm |
| SKU | SM-T733NZKEEUB | |
| EAN | 8806092766303 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 25 augustus 2021 |