Samsung Galaxy Tab S8 Plus 256GB Silver
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 12,4 inch |
| Resolutie | 2800x1752 |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| Gewicht totaal | 567 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (SM8450) |
| Scherm diagonaal | 12,4 inch |
| Resolutie | 2800x1752 |
| Verhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 272 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 219,5 GB |
| Geheugencapaciteit | 8 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 5.0 |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 12 MPixel |
| Flitser |
| Vingerafdruklezer | |
| GPS |
| Accu capaciteit (mAh) | 10.090 mAh |
| Gewicht totaal | 567 gram |
| Afmeting - Breedte | 28,5 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,57 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 18,5 cm |
| SKU | SM-X800NZSBEUB, SM-X800NZSBEUE, SM-X800NZSBEUA | |
| EAN | 8806094150100 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 10 februari 2022 |