Samsung Galaxy Tab4 8" 16GB White
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Scherm diagonaal | 8 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1,5 GB |
| Gewicht totaal | 320 gram |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 1,2 GHz |
| Scherm diagonaal | 8 inch |
| Resolutie | 1280x800 |
| Pixeldichtheid | 189 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Geheugencapaciteit | 1,5 GB |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11n (Wi-Fi 4) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 3 MPixel |
| Camera voorkant |
| Accelerometer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 4.450 mAh |
| Gewicht totaal | 320 gram |
| Afmeting - Breedte | 12,4 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,795 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 21 cm |
| SKU | SM-T330NZWAPHN, SM-T330NZWABTU | |
| EAN | 8806086112673 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 15 april 2014 |