Samsung Galaxy TabPro 12.2" 4G Black
- Alle tablets
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Processor / SoC | Qualcomm Snapdragon 800 (8974) |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Snelheid cluster 1 | 2,3 GHz |
| Scherm diagonaal | 12,2 inch |
| Resolutie | 2560x1600 |
| Pixeldichtheid | 247 ppi |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Totale opslagcapaciteit | 32 GB |
| Geheugencapaciteit | 3 GB |
| Geheugen type | DDR3 |
| WLAN / WiFi standaard | 802.11ac (Wi-Fi 5) |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| 3G (HSPA/UMTS) | |
| 4G (LTE) |
| Cardreader - MicroSD |
| Geïntegreerde camera | |
| Cameraresolutie | 8 MPixel |
| Camera voorkant | |
| Camera voorkant resolutie | 2 MPixel |
| Flitser |
| Accelerometer | |
| GPS |
| Geïntegreerde microfoon |
| Accu capaciteit (mAh) | 9.500 mAh |
| Gewicht totaal | 750 gram |
| Afmeting - Breedte | 29,56 cm |
| Afmeting - Diepte | 0,795 cm |
| Afmeting - Hoogte/Dikte | 20,4 cm |
| SKU | SM-T905ZKALUX, SM-T9050ZKABTU, SM-T9050ZKALUX | |
| EAN | 8806086115698 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 7 maart 2014 |